Modrá FASTJUMP trampolína 366 cm s vnitřní sítí + žebřík + krycí plachta

Modrá FASTJUMP trampolína 366 cm s vnitřní sítí + žebřík + krycí plachta

Neošizená a kvalitní zahradní trampolína pro děti i dospělé, trampolína má  nosnost 150 kg, má 4 "U" nohy (důležité pro stabilitu), 8 trubek ochranné sítě, 72 pružin (důležité pro pružení a nosnost) Na rukávy ochranné sítě i na kryt pružin je použito UV odolné PVC s dlouhou životností v modré barvě.

Žebřík a krycí plachta na zimu ZDARMA

DOPRAVNÉ 400,- Kč a nebo osobní převzetí ZDARMA.

Více informací

Sleva!
4 870,00 Kč vč. DPH

8 380,00 Kč vč. DPH

 

ZDE NALEZNETE PŘEHLED VŠECH VYLEPŠENÍ ZAHRADNÍ TRAMPOLÍNY FASTJUMP S VNITŘNÍ SÍTÍ - modrá barva

TRAMPOLÍNA 366 CM S VNITŘÍ OCHRANNOU SÍTÍ + ZDARMA ŽEBŘÍK + KRYCÍ PLACHTA NA ZIMU A S NOSNOSTÍ 150 KG   

Na základní konstrukci trampolíny, kterou máme u našich trampolín osvědčenou už od roku 2011 jsme použili stále oblíbenější koncepci vnitřní sítě, kdy pružiny jsou vně ochranné sítě.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na tel. čísle: 724 525 321, velmi rádi se Vám budeme věnovat a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

NAŠE TRAMPOLÍNA MÁ VŽDY 4 „U“ NOHY

Trampolína 305 cm a trampolína 366 cm musí mít vždy a za všech okolností 4 „U“ nohy, tři „U“ nohy některých konkurenčních trampolín neposkytují trampolíně dostatečnou stabilitu a trampolína pak nemůže být naprosto bezpečná.

OCHRANNÁ SÍŤ NAŠÍ TRAMPOLÍNY MÁ 8 TRUBEK OCHRANNÉ SÍTĚ

Aby bylo skákání na trampolíně pro děti co nejbezpečnější je nutné vždy pořizovat trampolínu s ochrannou sítí a nekupovat trampolínu bez sítě u které je velké riziko úrazu právě spadnutím z trampolíny na zem. Kvalitní ochranná síť má velkou zádržnou schopnost, ale aby byla její účinnost co nejvyšší musí splňovat některá základní kritéria a to je počet trubek ochranné sítě, u trampolína 305 cm a trampolíny 366 cm musí být tento počet 8 kusů, ale problém je v tom, že řada prodejců ve snaze ušetřit nabízí trampolíny pouze se šesti trubkami ochranné sítě, což je naprosto nedostatečné, protože pole mezi jednotlivými trubkami jsou příliš velká, síť je pak nedostatečně fixována a může dojít k propadnutí skákající osoby sítí až na zem a tím způsobení zranění.

TRUBKY OCHRANNÉ SÍTĚ  JSOU VŽDY AŽ NA ZEM

Velmi důležitým parametrem je délka trubek ochranné sítě, trubky ochranné sítě musí být vždy až na zem a nikdy nesmí být zkrácené a končit jen pár desítek centimetrů pod ochrannou sítí, při zkrácených trubkách se tlak, který je na trubky vyvíjený při opření skákající osoby o ochrannou síť nemá kam rozprostřít a dochází tak nejdříve k ohýbání trubek a následně pak vylomení celé trubky.

TRUBKY OCHRANNÉ SÍTĚ JSOU PŘIPEVNĚNY PEVNÝMI, TVAROVANÝMI SPONKAMI

Aby byly zajištěno pevné spojení trubek ochranné sítě ke konstrukci trampolíny a nedocházelo k jejich uvolňování a náklonu do stran a tím snižování účinnosti ochranné sítě, jsou naše trampolíny opatřeny tvarovanými celokovými sponkami, které po utažení vytvoří velmi silný spoj. Mnohé trampolíny mají pouze sponky s plastovým muzikusem a křídlovými maticemi, které se pořád povolují. Nejhorší spojením jsou provrtané trubky, které se v místě zeslabení velmi často ohýbají a posléze z důvody únavy materiálu praskají.

RUKÁVY OCHRANNÉ SÍTĚ JSOU VYROBENY Z ODOLNÉHO PVC S MŘÍŽKOU

 

Naše trampolíny patří mezi nejlepší na trhu mimo jiná vylepšení hlavně díky použití kvalitních materiálů na všechny měkké části trampolíny jako jsou rukávy ochranné sítě a ochranného krytu pružin. Na našich trampolínách naleznete pouze UV odolné PVC (polvinylchlorid) v modré a zelené barvě, které je pro zvýšení pevnosti a odolnosti nastříkané na pevnou textilní mřížku, tento materiál je velmi odolný vůči působení povětrnostních vlivů a má tak mnohem vyšší životnost, než konkurenční trampolíny na kterých je použito slabé černé PE (polyetylén), které má velmi krátkou životnost.

 

ZAPÍNÁNÍ JE TVOŘENO ZE ZIPU A DÁLE MÁ 6 KUSŮ KLIPSŮ

Vchod na trampolínu je velmi rizikovou částí ochranné sítě každé trampolíny a jeho zabezpečení proti otevření při provozu je tedy velmi důležité, z tohoto důvodu má každá trampolína FASTJUMP řešené zapínání nejen na kvalitní klasický zip, ale jako pojistku ještě 6 klipsů s očky, nepoužíváme žádný suchý zip, který se časem opotřebí a přestane fungovat ani nešetříme na klipsech (konkurence má maximálně 3 kusy), naše zapínání je tedy plnohodnotné a naprosto účinné a bezpečné. 

 

OCHRANNÝ KRYT PRUŽIN JE CELÝ (VRCHNÍ I DOLNÍ ČÁST) VYROBENÝ Z TRVANLIVÉHO PVC S MŘÍZKOU

Stejně jako u rukávů ochranné sítě, tak i na krytu pružin používáme pouze kvalitní PVC a to na nejen na vrchní část krytu, ale i na spodní část krytu.

SOUČÁSTÍ SETU JE ŽEBŘÍK, ABY BYLO LEZENÍ NA TRAMPOLÍNU CO NEJBEZPEČNĚJŠÍ

Náš trampolínový set obsahuje vždy kovový žebřík již přímo v základním balení a nemusíte ho tak dokupovat, řada neseriózních prodejců Vám bude tvrdit, že žebřík není potřeba a jiné další nepravdy s jediným cílem, aby opticky snížili cenu trampolíny a Vy jste museli žebřík stejně nakonec zakoupit a nebo riskovali zranění Vašich dětí při lezení na trampolínu. My bezpečnost podporujeme a proto trampolíny bez žebříku vůbec neprodáváme.

NAŠE TRAMPOLÍNA MÁ NOSNOST 150 KG

Naše trampolíny s ochrannou sítí mají certifikovanou nosnost 150 kg, tato nosnost souvisí zejména s neošizenou konstrukcí, kdy síla trubek je 1,5 mm a jejich průměr je 38 mm, pozor na konkurenci, která má slabé trubky o síle pouze 1,1 či 1,2 mm a nosnost pouze 100 až 120 kg, tato trampolína se může při skákání dospělé osoby celá zdeformovat a při skákání se má snahu neustále kroutit a po čase trpí její nejnamáhanější části „únavou materiálu“ a je nutné je vyměnit.

 

TRAMPOLÍNA 366 CM MÁ 72 POZINKOVANÝCH PRUŽIN

Naše trampolíny 366 cm mají vždy 72 pozinkovaných pružin, které velmi dobře vypínají skákací plochu a dále pozitivně ovlivňují vysokou pružnou celé trampolíny a v neposlední řadě i vysokou nosnost našich trampolín.

Konkurenční trampolíny často mají pouze 60 kusů pružin a některé dokonce pak pouze 50 či 54 kusů, tyto trampolíny ovšem mají velmi sníženou nosnost a to pouze kolem 100 až 120 kg.

 

TRAMPOLÍNY FASTJUMP MAJÍ VŽDY DOSTATEČNĚ ŠIROKÝ KRYT PRUŽIN 

Trampolína pro děti musí mít kryt pružin nejen vyrobený z kvalitního materiálu, ale zároveň musí být kryt pružin vždy dostatečně široký, aby skákajícím osobám nemohla propadnout noha mezi pružiny a předešlo se tak zranění. Řada velmi levných trampolín má kryt pružin velmi úzký, pružiny se při skákání odkrývají a riziko zranění je tak velmi vysoké. Naše trampolíny mají dostatečně široký kryt pružin, který překrývá pružiny o 8 cm a vůbec tak vlastně nejsou vidět.

VŠECHNY SPOJE NA TRAMPOLÍNĚ JSOU JIŠTĚNY PROTI ROZPOJENÍ JISTÍCÍMI ŠROUBKY

Zahradní trampolína je z největší části umístěna na travnatém povrchu a protože tráva roste i pod trampolínou, je potřeba sekat trávník i pod trampolínou a aby se trampolína nechala lehce přenášet a nemohlo se stát, že by se trubky při přenášení rozpojily, jsou na každém spoji naší trampolíny jistící šroubky. 

SKÁKACÍ PLOCHA JE OBŠITA OSMI PEVNÝMI STEHY

Aby byla na skákací ploše zajištěna naprostá pevnost přišitých poutek s očky a nemohlo v žádném případě dojít k jejich utržení, má skákací plocha našich trampolín 8 pevných obvodových stehů, nešetříme na materiálu jako někteří prodejci, kteří nabízí trampolíny pouze se šesti stehy.

 

PARAMETRY, VÝBAVA A PŘÍSLUŠENSTVÍ trampolíny s průměrem 366 cm a její srovnání s nekvalitní a ošizenou konkurencí

 VÝBAVA TRAMPOLÍNOVÉHO SETU:

trampolína 366 cm

ochranná síť

kryt pružin

žebřík (pozor u konkurence musíte často dokupovat)

krycí plachta skákací plochy (pozor u konkurence musíte dokoupit)

 

PARAMETRY:

Průměr: 366 cm

Výška s ochrannou sítí: 250 cm

Šířka krytu pružin: 34 cm - kryt plně zakrývá pružiny a překrývá pružiny o 8 cm (pozor u konkurence často nejsou pružiny zakrýté a může dojít ke zranění)

Průměr nosných trubek: 3,8 cm

Tloušťka nosných trubek: 1,5 mm (pozor konkurence má často trubky s tloušťkou pouze 1,3 mm)

Průměr trubek ochranné sítě: 2,8 cm

Tloušťka trubek ochranné sítě: 1,3 mm

Počet „U“ noh: 4 kusy (pozor konkurenční trampolíny mívají často pouze 3 kusy a tím je negativně ovlivněna stabilita a bezpečnost trampolíny)

Počet trubek ochranné sítě: 8 kusů (pozor konkurence často nabízí pouze 6 kusů a tím výrazně snižuje účinnost ochranné sítě a bezpečnost celé trampolíny)

Počet pružin: 72 kusů (pozor konkurence často nabízí pouze 60 kusů pružin, jasná snaha ušetřit)

Certifikace: CE / TUV/ GS E-71

Nosnost: 150 kg (pozor konkurence často nabízí pouze nosnost 100 či 120 kg což jasně svědčí o ošizeném materiálu)

 

- všechny trubky a pružiny na trampolíně jsou za tepla galvanizované z venku i zevnitř

rukávy ochranné sítě jsou vyrobené z kvalitního, trvanlivého a UV odolného PVC (polyvinylchlorid)

kryt pružin je celý (vrchní i spodní část) vyrobený z kvalitního, trvanlivého a UV odolného PVC (polyvinylchlorid)

- odrazová (skákací) plocha je vyrobena z kvalitního, slunci a vodě odolného PP mesh materiálu

- součástí balení je návod v češtině s obrázky, montážní klíč a natahovací háček na pružiny

 

Samozřejmostí nákupu je faktura s možným odpočtem DPH, český návod s obrázky,

záruka a hlavně její dodržování, mnoho prodejců slibuje neskutečně dlouhé

záruky, kterými se ovšem pouze snaží nalákat zákazníky a často se tito prodejci pouze

schovávají pouze za email není možné se jim ani dovolat a proto přejeme hodně štěstí

při případném řešení problémů a záruky.

My nabízíme i osobní převzetí zboží, případně si můžete přijet i trampolínu

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Je nám líto, pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou vkládat komentáře.